Planet Wincor - The Wincor Nixdorf Magazine Keyvisual campaign HOME Wincor Nixdorf

Vítejte na stránkách firmy Wincor Nixdorf s.r.o.

Wincor Nixdorf Press Releases
27.9.16 | Shareholders at Extraordinary General Meeting approves domination and profit and loss transfer agreement as well as change of company name and new appointments to Supervisory Board

At the Extraordinary General Meeting (EGM) held in Paderborn on September 26, 2016, the shareholders of Wincor Nixdorf AG approved, with the requisite majorities, the conclusion of a domination and profit and loss transfer agreement with Diebold Holding Germany Inc. & Co. KG, the change of the company name to Diebold Nixdorf Aktiengesellschaft, and all other items on the agenda.
more

16.8.16 | Ad-hoc: WINCOR NIXDORF Aktiengesellschaft: Domination and profit and loss transfer agreement with Diebold Holding Germany Inc. & Co. KGaA

Following the consummation of the tender offer by Diebold, Incorporated, North Canton, Ohio, USA, to the shareholders of Wincor Nixdorf Aktiengesellschaft the management board and supervisory board of Wincor Nixdorf Nixdorf Aktiengesellschaft each passed the resolution today to submit a proposal to the extraordinary general meeting scheduled to be held on 26 September 2016 to approve the conclusion of a domination and profit and loss transfer agreement between Wincor Nixdorf Aktiengesellschaft as dominating entity and Diebold Holding Germany Inc. & Co. KGaA, Eschborn, a 100% subsidiary of Diebold, Incorporated, as dominating entity.
more

Společnost Wincor Nixdorf, s.r.o. zaujímá přední postavení mezi výrobci a dodavateli informačních systémů pro oblast bankovnictví a maloobchodu (Retailu). Hlavní činností společnosti jsou návrhy a prodeje komplexních hardwarových a softwarových řešení včetně servisu a poradenských služeb.

Divize bankovních systémů nabízí kompletní řadu samoobslužných zařízení pro provádění platebních transakcí. Rozšiřuje nabídku komplexních řešení v oblasti informačních a transakčních terminálů. Soustřeďuje pozornost na CRM (Customer Relationship Management - řízení vztahů se zákazníky) a E-Commerce.  

Divize pokladních systémů poskytuje vybavení informačními technologiemi, a to od elektronických pokladních systémů až po informační systémy pro centrály velkých obchodních řetězců. Nabízí řešení a služby, které zahrnují vše od počátečních konzultací až po plné převzetí zodpovědnosti za celkový chod informačního systému.

Divize technického servisu a podpory nabízí široké portfolio nadstandardních služeb. Zajišťuje nepřetržitou servisní službu a garanci včasného úspěšného servisního zásahu dle reakčních dob stanovených na základě potřeb zákazníka.

Společnost Wincor Nixdorf v České republice úspěšně pokračuje v tradici započaté firmou Siemens Nixdorf. Daří se jí těžit ze silného produktového, odborného a finančního zázemí mateřské společnosti a kvalitního, profesionálního a inovativního pohledu zaměstnanců. Velkou předností jsou zkušenosti a odborné znalosti získané během řady let při řešení specifických požadavků širokého spektra zákazníků na českém trhu.

 

Adresa společnosti

Wincor Nixdorf s.r.o.
Siemensova 2
155 00 Praha 13

GPS souřadnice:
50°2´53.191"N / 14°18´23.515"E

Mapa umístění

Tel.: + 420 233 037 474
Fax: + 420 233 034 119
E-mail: info(zavinac)wincor-nixdorf.cz

Fakturační adresa

Wincor Nixdorf s.r.o.
Lužná 591
160 00 Praha 6

IČO: 25784528
DIČ: CZ 25784528

AltTextFinancialReport

Half-Year Interim Report 2015/2016
Reports & Financial Data 

media

Nalaďte si YouTube:
Youtube kanál Wincor Nixdorf