CINEO Keyvisual

Vítejte na stránkách firmy Wincor Nixdorf s.r.o.

Wincor Nixdorf Press Releases
10.4.14 | Wincor Nixdorf relies on GS1 standards

Wincor Nixdorf has decided to become a GS1 Germany solution provider.
more

7.4.14 | Wincor Nixdorf maintains second place for Banking & Securities hardware support in Western Europe based on revenue

Wincor Nixdorf has maintained its second-place ranking in hardware support for banking & securities in Western Europe based on revenue.
more

Nejnovější zprávy
23.12.13 | Wincor Nixdorf posiluje své softwarové portfolio v oblasti retailu

Wincor Nixdorf s.r.o. rozšířil nabídku svých softwarových řešení převzetím aktivit společnosti Datec Retail Systems, a.s.
more

23.12.13 | Nový zápis do Guinessovy knihy rekordů potvrzuje časovou úsporu čárových kódů

Organizace GS1 UK se ve spolupráci se společností Wincor Nixdorf zasloužila o nový zápis do Guinessovy knihy rekordů (Guiness World Records™), který dokládá výhody, jež nám 40 let od svého zavedení přinášejí čárové kódy. Nového rekordu v nejrychlejším nasnímání 50 položek, který bude zaznamenán do Guinessovy knihy rekordů, dosáhli za pouhou jednu minutu a 15 vteřin Ben Clarke a Samantha Wroe z organizace GS1 UK s technologií poskytnutou společností Wincor Nixdorf. Pro lepší představu o tom, jak pokročila technologie, uveďme, že nejrychlejší čas pro zadání 50 položek do čtyřicet let staré pokladny činil dvě minuty a 22 vteřin.
more

23.10.13 | Konec front u pokladen

Konec front u pokladen – skenování zboží zákazníkem bylo využito při více než 20 000 nákupech.
more

Společnost Wincor Nixdorf, s.r.o. zaujímá přední postavení mezi výrobci a dodavateli informačních systémů pro oblast bankovnictví a maloobchodu (Retailu). Hlavní činností společnosti jsou návrhy a prodeje komplexních hardwarových a softwarových řešení včetně servisu a poradenských služeb.

Divize bankovních systémů nabízí kompletní řadu samoobslužných zařízení pro provádění platebních transakcí. Rozšiřuje nabídku komplexních řešení v oblasti informačních a transakčních terminálů. Soustřeďuje pozornost na CRM (Customer Relationship Management - řízení vztahů se zákazníky) a E-Commerce.  

Divize pokladních systémů poskytuje vybavení informačními technologiemi, a to od elektronických pokladních systémů až po informační systémy pro centrály velkých obchodních řetězců. Nabízí řešení a služby, které zahrnují vše od počátečních konzultací až po plné převzetí zodpovědnosti za celkový chod informačního systému.

Divize technického servisu a podpory nabízí široké portfolio nadstandardních služeb. Zajišťuje nepřetržitou servisní službu a garanci včasného úspěšného servisního zásahu dle reakčních dob stanovených na základě potřeb zákazníka.

Společnost Wincor Nixdorf v České republice úspěšně pokračuje v tradici započaté firmou Siemens Nixdorf. Daří se jí těžit ze silného produktového, odborného a finančního zázemí mateřské společnosti a kvalitního, profesionálního a inovativního pohledu zaměstnanců. Velkou předností jsou zkušenosti a odborné znalosti získané během řady let při řešení specifických požadavků širokého spektra zákazníků na českém trhu.

 

Adresa společnosti

Wincor Nixdorf s.r.o.
Siemensova 2
155 00 Praha 13

GPS souřadnice:
50°2´53.191"N / 14°18´23.515"E

Mapa umístění

Tel.: + 420 233 037 474
Fax: + 420 233 034 119
E-mail: info(zavinac)wincor-nixdorf.cz

Fakturační adresa

Wincor Nixdorf s.r.o.
Lužná 591
160 00 Praha 6

IČO: 25784528
DIČ: CZ 25784528

Icon Twitter

Sledujte nás:
@wincornixdorf 

media

Nalaďte si YouTube:
Youtube kanál Wincor Nixdorf