Presse

Tiskové zprávy

12.5.14 | JobFair 2014

Společnost Wincor Nixdorf CZ se jako jeden ze stříbrných partnerů zúčastnila letošního jubilejního dvacátého ročníku veletrhu pracovních příležitostí perFEKT JobFair 2014.

 
7.3.14 | Wincor Nixdorf posiluje své softwarové portfolio v oblasti retailu

Wincor Nixdorf s.r.o. rozšířil nabídku svých softwarových řešení převzetím aktivit společnosti Datec Retail Systems, a.s.

 
23.12.13 | Nový zápis do Guinessovy knihy rekordů potvrzuje časovou úsporu čárových kódů

Organizace GS1 UK se ve spolupráci se společností Wincor Nixdorf zasloužila o nový zápis do Guinessovy knihy rekordů (Guiness World Records™), který dokládá výhody, jež nám 40 let od svého zavedení přinášejí čárové kódy. Nového rekordu v nejrychlejším nasnímání 50 položek, který bude zaznamenán do Guinessovy knihy rekordů, dosáhli za pouhou jednu minutu a 15 vteřin Ben Clarke a Samantha Wroe z organizace GS1 UK s technologií poskytnutou společností Wincor Nixdorf. Pro lepší představu o tom, jak pokročila technologie, uveďme, že nejrychlejší čas pro zadání 50 položek do čtyřicet let staré pokladny činil dvě minuty a 22 vteřin.

 
23.10.13 | Konec front u pokladen

Konec front u pokladen – skenování zboží zákazníkem bylo využito při více než 20 000 nákupech.

 
16.7.13 | Globus Scan&Go

Globus a Wincor Nixdorf ve spolupráci se společnostmi Motorola a Re-Vision poprvé uvádí na český trh Personal Self Scanning systém, provozovaný pod názvem Scan&Go.