Strategie

ZKUŠENOSTI NAPLŇUJÍ PŘEDSTAVY

Naše společnost patří mezi čelní výrobce a dodavatele inteligentních terminálů pro sektor bankovnictví a maloobchodu. V oblasti divize Bankovních systémů klademe hlavní důraz na rozvoj a implementaci systémů integrovaných elektronických distribučních kanálů - podstatnou část tvoří samoobslužné systémy a bankomaty.
V oblasti divize Pokladních systémů poskytujeme vybavení informačními technologiemi, a to od elektronických pokladních systémů až po informační systémy pro centrály velkých obchodních řetězců.

Nabízíme Vám takové řešení, jaké potřebujete. Nikoliv takové, které máme právě na skladě. Neposkytujeme totiž jen dílčí hardwarové nebo softwarové systémy, ale komplexní řešení. Například maloobchodům dodáváme služby od skladu až po ředitelství. Naši práci tak mohou ocenit zaměstnanci u jednotlivých pokladen stejně jako vrcholový management.

Naše řešení nabízená obchodním partnerům a naše informační technologie organizují transakce, při nichž se předávají peníze, zboží a informace. Ukazujeme bankám, poskytovatelům finančních služeb, ale i drobným podnikatelům, jaké výhody jim přináší dynamický vývoj oblastí jejich podnikání.

Získané zkušenosti nám umožnily, abychom naše roční prodeje během posledních pěti let více než ztrojnásobili. Věříme, že v podobném tempu budeme pokračovat i nadále.