NRF 2017 | January 15-17, 2017 | New York City Keyvisual campaign HOME Wincor Nixdorf

Vítejte na stránkách firmy Diebold Nixdorf s.r.o.

Wincor Nixdorf Press Releases
16.2.17 | Ad Hoc Announcement -Diebold Nixdorf Aktiengesellschaft: Changes in composition of Management Board (Vorstand) and Supervisory Board (Aufsichtsrat)

Following the legal prerequisites for the registration of the domination and profit and loss transfer agreement having been fulfilled and the agreement been registered on 14 February 2017, the Chairman of the Management Board of Diebold Nixdorf AG, Eckard Heidloff (60), today agreed with the Supervisory Board to discontinue his engagement with the company effective as of 31 March 2017. Half a year after the business combination with the US corporation Diebold, Heidloff thereby also resigns from his position as President of the new business Diebold Nixdorf.
more

Společnost Diebold Nixdorf, s.r.o. zaujímá přední postavení mezi výrobci a dodavateli informačních systémů pro oblast bankovnictví a maloobchodu (Retailu). Hlavní činností společnosti jsou návrhy a prodeje komplexních hardwarových a softwarových řešení včetně servisu a poradenských služeb.

Divize bankovních systémů nabízí kompletní řadu samoobslužných zařízení pro provádění platebních transakcí. Rozšiřuje nabídku komplexních řešení v oblasti informačních a transakčních terminálů. Soustřeďuje pozornost na CRM (Customer Relationship Management - řízení vztahů se zákazníky) a E-Commerce.  

Divize pokladních systémů poskytuje vybavení informačními technologiemi, a to od elektronických pokladních systémů až po informační systémy pro centrály velkých obchodních řetězců. Nabízí řešení a služby, které zahrnují vše od počátečních konzultací až po plné převzetí zodpovědnosti za celkový chod informačního systému.

Divize technického servisu a podpory nabízí široké portfolio nadstandardních služeb. Zajišťuje nepřetržitou servisní službu a garanci včasného úspěšného servisního zásahu dle reakčních dob stanovených na základě potřeb zákazníka.

Společnost Diebold Nixdorf v České republice úspěšně pokračuje v tradici započaté firmou Siemens Nixdorf. Daří se jí těžit ze silného produktového, odborného a finančního zázemí mateřské společnosti a kvalitního, profesionálního a inovativního pohledu zaměstnanců. Velkou předností jsou zkušenosti a odborné znalosti získané během řady let při řešení specifických požadavků širokého spektra zákazníků na českém trhu.

 

Adresa společnosti

Diebold Nixdorf s.r.o.
Siemensova 2
155 00 Praha 13

GPS souřadnice:
50°2´53.191"N / 14°18´23.515"E

Mapa umístění

Tel.: + 420 233 037 474
Fax: + 420 233 034 119
E-mail: info(zavinac)wincor-nixdorf.cz

Fakturační adresa

Diebold Nixdorf s.r.o.
Lužná 591
160 00 Praha 6

IČO: 25784528
DIČ: CZ 25784528

AltTextFinancialReport

Annual Report 2015/2016
Reports & Financial Data 

media

Nalaďte si YouTube:
Youtube kanál Diebold Nixdorf